środa, 20 maja 2009

rezerwacja wakacji

First minute – korzystny moment na planowanie wakacji
autorem artykułu jest Mirek Nikolin
zobacz zdęcia z Pragi
Na nadchodzący sezon LATO 2009 oferty prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Dużo nowości, dużo atrakcji, też dla naszych najmłodszych, stałe ceny dla dzieci, super ceny dla rodzin.
Tylko oferta First Minute gwarantuje Ci największy wybór hoteli, szczególnie tych ulubionych i dostępność wszystkich typów pokoi. To niezwykle ważne, jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi. Mały gość to wielkie potrzeby, dlatego rezerwuj już dziś!
Czy stać Cię aby martwić się o detale w podróży, które mogą pozwolić Tobie zaoszczędzić fortunę?
Leć kiedy chcesz, a nie kiedy jest wolne miejsce. Decyduj sam kiedy, gdzie i za ile lecisz na upragnione wakacje. Dokąd się wybrać? Za ile? Gdzie najtaniej? Gdzie najlepiej? Najciekawsze oferty First Minute już dziś pomogą zaplanować Twoje wakacje.
Im wcześniej tym lepiej, przekonaj się jak wiele masz korzyści. First Minute to również dodatkowe, darmowe świadczenia takie jak gwarancja niezmienności ceny, rozszerzone ubezpieczenie i bezpłatne wycieczki na miejscu. Dobre ubezpieczenie to gwarancja ochrony w niespodziewanych sytuacjach - kiedy jesteś na urlopie, wycieczce, bądź wyjeżdżasz na dłuższy okres poza granicę Polski. Zarezerwuj już teraz wycieczkę na sezon 2009 z gwarancją stałej ceny - nie zapłacisz żadnych dodatkowych i ukrytych opłat. Tylko w ofercie wcześniej taniej kupując otrzymasz atrakcyjne rabaty nawet do 35%, gwarancję najlepszych miejsc noclegowych i wycieczki fakultatywne gratis, a system płatności dostosowany do Twoich potrzeb.
Warto, żeby klient wiedział, że organizator nie może sobie przyznać prawa do jednostronnej zmiany umowy, zwłaszcza ceny wycieczki, bez podania uzasadnionej przyczyny.
Polacy naśladując turystów z zachodu, coraz wcześniej planują swój wypoczynek.
Zainteresowanie promocyjnymi ofertami wakacyjnych wyjazdów zagranicznych w ramach tzw. first minute jest zaskakujące nawet dla biur podróży.
Chcesz wyjechać w maju rezerwuj już w styczniu.
Na zbliżający się majowy długi weekend najlepsze oferty zostały wykupione już w styczniu. Teraz w biurach podróży zaczyna brakować już atrakcyjnych ofert. Jest to zapewne spowodowane faktem, że przy wykorzystaniu zaledwie trzech dni płatnego urlopu można będzie wyjechać na dziewięciodniowy urlop. Nie zwlekaj “czas to pieniądz”, przekonaj się na stronie www.centraltravel.pl

--
Artykuł pochodzi z serwisu Porównywarka turystyczna - 30 systemów rezerwacyjnych i 800 000 miejsc noclegowych w jednej wyszukiwarce.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Praga most Karola, koncert jazzowego bandu